Fanlog header image 2

Terugblik

13 januari 2007 · 3 Reacties

Blèh! mail ik aan Hansje wanneer ik op TT het overzicht van de middaguitzending zie.
Sport, sport, sport en drie nieuwsonderwerpen waarvan twee mij althans matig interesseren.
Maar wat word ik aangenaam verrast door een volle, vlotte, gevarieerde uitzending.

De sport valt mee.
Weinig voetbal, wel roeien, wat handbal.
Wabe Roskam in Melbourne in gesprek met Raymond Sluiter die met een buikspierblessure (hij zal eens *niet* iets hebben) zich heeft terug getrokken uit de kwalificaties voor de Australian Open.
Wabe Roskam in gesprek met een van oorsprong Nederlandse tennisser (o shit – hoe héét die man?) die als 12-jarige naar Australië kwam en nu voor dat land uitkomt en de nummer 340 op de wereldranglijst is en 109 in de doubles.
Was leuk.
Veel schaatsen, heel veel schaatsen.
Wat leuk was om te volgen maar ik moet bekennen dat ik bij de echt belangrijke ritten even naar de tv ben gehold.
Maar tjee, wat had die Arie Koops er inderdaad een hoop verstand van.

Het binnenland bood Ruud Vreeman die de PvdA-nederlaag gaat analyseren en Geert Wilders die mag zeggen dat er sprake is van een misverstand (het verband tussen hem en rechts-extremistische sites) en al gauw sabelt het NOS Journaal dat neer als gelul maar R1J komt er niet meer op terug – beetje jammer.
Verder JPB in blij-modus.
Marc Hamer in Wapenveld bij de boom waar de auto met drie jongens en een meisje vannacht fataal tegenaan is geknald en ik denk: dit wordt ranzig maar dat blijkt niet het geval.
Ouderen over serviceflats.
Het prachtige gesprek over zelfdoding.

Buitenland was er ook.
Hongarije, Groot-Brittannië, Zuid-Afrika, Spanje. Nog een keer Ron Linker over Amerika.
En de passagiersgegevens die Amerika van ons krijgt zijn ook onder buitenland te vatten.

Cultuur dan.
Dat rare ijsdansen bij SBS en RTL waar Jurgen van den Berg *niet* naar kijkt maar Bert van Slooten wél. Zegt hij.
Audities voor een nieuwe kinderfilm, kinderen over nieuwsfoto’s.
Plus een hoop leuke plaatjes waarbij Jurgen van den Berg wie het nog niet wist schokte met de mededeling dat John Mayer het doet met Jessica Simpson die onze presentator een bimbo noemde, wat “niet seksistisch bedoeld was”.
Tuurlijk niet, Jurgen. We kennen je toch.

Nog 1 opmerking over de presentatoren.
Soms, heel soms, zijn die wat al te jolig.
Niet vandaag. Een prima evenwicht tussen vrolijk opgewekt waar dat kon en serieus waar dat passend was.

Heb ik dan helemaal niets te zeuren?
Altijd.
Het TT-overzicht.
Waarom zo’n kort onaantrekkelijk lijstje presenteren terwijl je in werkelijkheid iets moois te bieden hebt waar niemand naar zal luisteren die afgaat op dit rare overzicht?

Tags: Algemeen

  • 1 jonneke // Jan 13, 2007 at 9:26 pm

    die tennisser die altijd wat heeft, da’s
    sluiter niet hoor, maar martin verkerk. verkerk, de man die in alphen gehuldigd
    is omdat ie een finale *niet* heeft gewonnen. en sindsdien heeft ie altijd wat.
    met sluiter valt het wat dat betreft wel mee. alleen zou ie eens wat vaker moeten winnen.

  • 2 Hansje // Jan 13, 2007 at 9:37 pm

    Na het eerste uur dacht ik: ‘t wordt nog erger dan ik had verwacht. Halverwege het tweede uur kneep ik er dan ook een half uurtje tussen uit. Ik was nét op tijd terug (net vóór het item over de ANC) om het in de tweede helft steeds beter te horen worden. Maar jouw enthousiasme heb ik vandaag niet kunnen opbrengen, Jeanne.

  • 3 Jeanne // Jan 13, 2007 at 10:17 pm

    @ Jonneke: ja, Verkerk heeft ook altijd wat.
    Maar Sluiter kan ook enorm zeuren vind ik.

    @ Hansje: ik vond het écht leuk.
    En je kent me – als ik iets te katten heb zal ik het niet nalaten dat ook te doen.

Reageer:

Op de hoogte van de reacties via de RSS 2.0 feed.